جمعه 17 آذر‌ماه سال 1385 ساعت 11:58 ق.ظ

 برای دوستان عزیزی که مقاله شان را فرستادند اما .....

(سرکار خانم سمیه مهدی خشویی، جناب آقای دانش و خانم نیک آیین و جناب آقای پیمانی و خانم نگار فاضلی)

 

فرصت ارسال مقالات مطابق آنچه قبلا به اعلان عمومی رسیده بود تا تاریخ چهارم آذرماه بود که مطاق عادت مالوف همایش ها تا تاریخ 10 آذر (برای مقالات پذیرفته شده ی کتبی) تمدید شد.

تا این تاریخ اغلب مقالات رسید و مشکلی بابت دریافت مقالات بوجود نیامد. بجز تعدادی که تقاضای تمدید سه باره را داشتند و اعلام کردند که نتوانستند تا اتمام مهلت تمدید شده نیز مقاله شان را ارسال کنند.

حتی خانم مهدی خشویی (از دانشگاه شهید بهشتی)  مقاله شان را در مهلت تمدید شده فرستاده بودند اما یک اشتباه باعث شده بود که به دست ما نرسد. ایشان مقاله شان را به آدرس sima@arianlin.com  فرستاده بودند . درصورتی که آدرس ایمیل صحیح sima@aryanline است. به همین خاطر مقاله شان به دست ما نرسید و بعد از اتمام مهلت ارسال مقالات که به ایشان اطلاع داده شد از Sent item ایمیلشان به ما نشان دادند که مقاله را فرستاده اند اما .... و یا آقای دانش چندین بار با ما تماس گرفتند که به دلیل بیماری و عدم دسترسی به اینترنت قادر به همراهی دانشجویانی که با آنها روی یک مقاله کار می کرده اند نبوده اند بنا بر این نتوانسته اند در مهلت مقرر مقاله را ارسال کنند.

این حق را به ما بدهید که این دلایل روند کلی کار را تغییر ندهد و ما ناچار به عدم پذیرش این مقالات بنا به رعایت اصول کلی کار باشیم. خیلی سخت است که مجبور باشیم دوست صمیمی خود را از دانشگاه شهید بهشتی حذف کنیم. اما این کار وجدان کاریمان را زیر سوال نمی برد چرا که حتما سایر شرکت کنندگان از بقیه شهرها و شهرستانها هم مشکلات زیادی در این فرصت کم داشته اند، شرایط سختی که در زمان امتحانات میان ترم و یا زمان نزدیک به همایش برایشان پیش می آمد اما بنا به تاکیدی که برای ارسال مقاله داشته اند ناچار به تحمل این سختی ها و در نهایت فائق آمدن بر همه آنها بود. بعلاوه همه این ها می تواند تجربه ای باشد برای فعالیتها و گام های بعدی. تجربه ای که شاید به قیمت گرانی تمام شده باشد اما همیشه باقی و اثرگذار خواهد بود. حتی نشان می دهد که نوش دارو هرچند مهم و حیاتی بود اما بعد از مرگ سهراب دیگر اثری نداشت....

 

دبیر همایش

فاطمه پازوکی

 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo